Будь ласка допоможіть 1)Знайдіть площу многутника зі стороною 10см і висотою проведеної до неї 8см

якщо він є ромбомВаріанти: А)80см(квадратних) Б)50см(квадратних) В)40см(квадратних) Г)18см(квадратних) 2)Знайдіть площу трапеціЇ висота і середня лінія якої відповідно дорівнює 6см і 10см.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Егор.

Площа ромба дорівнює добутку його сторони на висоту проведену до неї

S=ah=10*8=80  кв.см

відповідь: 80 кв.см

 

Площа трапеції дорівнює добутку серендньої лінії на висоту

S=eh=6*10=60 кв.см

відповідь: 60 кв.см

Отвечает Рубан Юля.

1) Вариант а правильный . S=а умножить на h а 

2) S= l умножить на   h = 6 умножить на 10 = 60