Знайдіть більшу діагональ ромба,якщо сторона ромба та його менша діагональ дорівнюють послідовно 5

і 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Евгений.

Ромб АВСД, АВ=5, ВД=6, діагоналі ромба перетинаються під кутом 90, в точці перетину діляться навпіл, ВО=ОД=1/2ВД=6/2=3, АО=ОС=1/2АС, трикутник АВО прямокутний, АО=корінь(АВ в квадраті-ВО в квадраті)=корінь(25-9)=4, АС=АО*2=4*2=8