Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 32см,а бічна сторона довша за основу на 4 см.Знайдіть

сторони цього трикутника.ДОПОМОЖІТЬ ПЖ.РОЗВЯЖІТЬ РІВНЯННЯМ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Больбух Дмитрий.

Нехай основа - х, тоді бічна сторона - х + 4. Бічних сторін дві і в рівнобедренного вони рівні, маємо рівняння:
х + х + 4 + х + 4 = 32.
3х + 8 = 32
3х = 24
х = 8 - основа.

8 + 4 = 12 - бічна сторона.

Отвечает Коренева Дарья.

Нехай основа дорівнює - х а бічна сторона- х+4. Р=32см. Маємо рівняння:
х+4+х+4+х=32
3х+8=32
3х=32-8
3х=24
х=8
отже основа дорівнює 8 см а бічна сторона- х+4=8+4=12см
Відповідь:8см, 12 см