Довжина дуги кола дорінює 3.14 см її градусна міра становить 18* .Знайти радіус кола


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Настя.
Довжина дуги кола дорівнює 3,14 см, її градусна міра становить 18 градусів.

ДОВЖИНА КОЛА L см її градусна міра складає 360 градусів.

довжина кола

L = 3.14*360/18=62.8 см

L=2piR

R=L/2pi = 6.28 / (2*3.14) = 1 см

ВІДПОВІДЬ 1см