Площа бічної поверхні циліндра дорівнює площі його основи . Знайдіть твірну циліндра,якщо його

діаметр дорівнює 16 м

Ответы на вопрос

Отвечает Матосян Жора.

S(основи)=S(бічн.)

S(осн)=пr^2 R=8 S(осн)=64п S(біч)=l*2п*r 16пl=64п L=4 Відповідь:l=4см