Дано т. А(-2, 1) т. В(-1, 5) т. С(-6, 2) Довести, що трикутник рівнобедрений.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Нехай АВ=АС, тоді
   ___________    ___________
√(-1+2)²+(5-1)² =√(-6+2)²+(2-1)²
  _____    ____
√1+16  =√16+1
  __     __
√17 =√17
Отже, трикутник АВС - рівнобедрений, оскільки АВ=АС.

Отвечает Иманов Ягуб.

Нехай АВ=АС
тоді модуль АВ має дорівнювати АС
корінь 17= корінь 17