Помогите решить, прошу! Площа трикутиника дорвінює 84 см в квадраті, а його периметр - 72 см.

Знайдіть радіус вписаного кола тр-ка.Сподіваюсь ви мені допоможите

Ответы на вопрос

Отвечает Синичкина Ульяна.
r= \frac{2S}{P}= \frac{2*84}{72}=2.33