Ортогональна проекція прямокутника, сторони якого дорівнюють 8 см і 6 см, нахилена до площини

прямокутника під кутом 60 градусів. Обчисліть площу проекції. Чи може ця проекція бути квадратом? ... Может ли эта проекция быть квадратом ?

Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

8*6=48 площадь прямоугольника.

48*cos60=48*1/2=24