Сторони трикутника 50 см, 80 см, 105 см. Визначити радіуси вписаного та описаного кіл.


Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.
А=50; b=80; с=105. Полупериметр  р=0,5(50+80+105)=117,5
SΔ=√р(р-а)(р-b)(р-с)=√117,5·67,5·37,5·12,5≈1928,2 см².
R=а·b·с/4S≈420000/7712,8≈54,5 см.
r=2SΔ/(а+b+с)≈2·1928,2/(50+80+105)≈3856,4/235≈16,4 см.