Периметр паралелограма =40см .Знайдітт сторони паралелограма ,якшо одна з них вчетро менша за іншу


Ответы на вопрос

Отвечает Таюрский Данил.
Одна сторона Х
другая – 4Х
периметр =( Х +4Х) *2 = 40
5Х = 20
х=4
одна сторона 4
другая – 4*4 =16