Знайти висоту циліндра , якщо його V-60Псм^2 . а діметр його основи 12 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.
V=Sосн*Н
V=πR²*H
60π=π*(12/2)² *H
H=60π/36π
H=10/6=5/3

H=1 \frac{2}{3} см