Знайдіть об’єм прямої призми, в основі якої лежить трикутник зі сторонами 2 см і 6 см і кутом між

ними, що становить 30°, якщо висота призми дорівнює 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Егор.
6/2 = 3

1/2 *3 * 2 = 3

3*5 = 15 куб. см