катет прямокутного трикутника 24 см,а його проекція на гіпотенузу - 4 см.Знайти гіпотенузу цього

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Митюгина Дариненок.

 а (с) / а= а /с, де а(с) - проекція катету, а- катет, с- гіпотенуза.

с= (а*а)/ а (с)= а2/ а(с) = (24 *24 )/ 4= 576/ 4 = 144 см - гіпотенуза.

 

замість а* а = а2 треба зразу писати а у квадраті ( а2)

 

 

 

 

 

 

Отвечает Барчук Валерия.

квадрат катета равен добутку гіпотенузи і проекції цього катета на гіпотенузу.

АС2=АВхАД

576=4х

х=144