На діагоналі АС квадрата АВСД задано точку, відстань від якої до сторін АВ і ВС дорівнює 2 см і 6

см відповідно. Визначати периметр квадрата АВСД

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Алёна.
Ak=2см,CK=6cм
AC=2+6=8см
AC²=2AB²
AB=AC/√2
AB=8/√2=4√2
P=4*AB=4*4√2=16√2см