Катети прямокутного трикутника дорівнюють 60 см і 80 см. Знайти висоту трикутника, проведену до

гіпотенузи.

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Илюха.
Нехай позначення катетів буде а і b, а гіпотенузу с.
 За т. Піфагора
 
c= \sqrt{60^2+80^2}=100  см

Звідси висота трикутника
h= \frac{a\cdot b}{c}= \frac{60\cdot80}{100}=48   см

В-дь: 48 см