Один з кутів паралелограма на 30* більший за інший . Знайдіть усі кути паралелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Кривенко Глеб.
Сума сусідніх кутів паралелограма=180°
нехай х-коефіцієнт пропорційності, то кут1 =х градусів, кут 2=х+30°
складемо і розвяжемо рівняння:
х+(х+30)=180°
2х=180-30
2х=150°
х=150:2=75°- кут 1
кут2=75+30=105°
протилежні кути паралелограма рівні, то кут1=куту3=75°
кут2=куту4=105°