Дви сторони трикутника доривнюють 8 см и 15 см,а кут миж ними 120.знайдить медиану,проведену до

третьої сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Глазачев Руслан.

за теоремою косинусів

с^2=a^2+b^2-2ab cos C

c^2=8^2+15^2-2*8*15*cos 120=409

медіана проведена до сторони с дорівнюэ

m(c)=1\2*корінь(2*(a^2+b^2)-c^2)

m(c)=1\2*корінь(2*(8^2+15^2)-(корінь(409))^2)=13\2=6.5 см

відповідь: 6.5 см