У трикутнику АВС :кут А=42 градуси,кут В=64 градуси.Із вершини кутів А і С проведені бісектриси

трикутників,що перетинаються в точці О.Визначте величину кута АОС.

Ответы на вопрос

Отвечает Маями Майами.
<C=180-(<A+<B)=180-(42+64)=74

<OAC=<A:2=42:2=21

<OCA=<C:2=74:2=37

<AOC=180-(<OAC+<OCA)=180-(21+37)=122