3 точки віддалено від площини на відстань А, проведено дві похиилі під кутом 30 градусів до площини

, причому їх проекції утворюють куут 120 градусів.Знайдіть віждстань між кінцями похилих

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимович Василина.
Проекции наклонных равны l = A / tg 30° = A / (√3 / 3) = A√3  и они образуют равнобедренный треугольник, в котором известны 2 стороны и угол между ними.
Основание (це віждстань між кінцями похилих) равно ВС = 2*l *cos 30° = 2* A √3 *(√3/2) = 3A.