РЕБЯТ ОЧЕНЬ СРОЧНО!НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ!!!!Помогите решить задачку!очень нужно! У правельній трикутній

піраміді сторона основи дорівнює - 8см , а площа бічної поверхні -60см(у квадраті).Знайдіть апофему піраміди .И вот вторая Радіус основи конуса - 6см,а твірна нахилена до площини основи під кутом 60*(градусів).Знайдіть твірну конуса

Ответы на вопрос

Отвечает Онешко Ульяна.

1. Площа бічн.пов.=1/2*P(осн)*апофему

60=1/2*(8+8+8)*апофема

Апофема=60/12=5