Знайдіть периметр трикутника з вершинами А(7, 6, 6), В(1, 3, 4), С (7, 12, 6)


Ответы на вопрос

Отвечает Шаронина Лиза.
Відстань між двома точками обчислюється d=√((x2-x1)²+(y2-y1)² + (z2-z1)²)  (все під коренем). Шукаємо АВ=√((1-7)²+(3-6)²+(4-6)²)=√36+9+4=√49=7 см одна сторона. АС=√((7-7)²+(12-6)²+(6-6)²)=√0+36+0=√36=6 см - друга сторона. ВС=√((7-1)²+(12-3)²+(4-6)²)=√36+81+4=√121=11 см третя сторона. Периметр Р=11+6+7=24