Точка віддалена від площини на відстань a. Чому дорівнює довжина похилої,проведено з цієї точки під

кутом 60° до площини?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаистов Денис.
a/ sin 60=  \frac{a}{ \sqrt{3} /2} = \frac{2a}{ \sqrt{3} }