Сторони трикутника дорівнюють 4 см,8 см,10 см.Знайдіть периметр трикутника,подібного даному,якщо

сторона подібного трикутника дорівнює 20 см і є найбільшою

Ответы на вопрос

Отвечает Лелів Ліда.
Периметер трикутника буде дорівнювати: P = a + b + c = 4 + 8 + 20 = 32