Два кола, довжини яких дорівнюють 9П см і 36 П см, мають внутрішній дотик, знайдіть відстань між

центрами цих кіл (у см).

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.
Длина окружности: С=2piR след-но R=C/2pi
R 1 = 36pi/2pi = 18
R 2 = 9pi/2pi = 4.5

расстояние между центрами = 18-4,5 = 13,5
Отвечает Лазоренко Катя.
Довжинa=2 π r
r1=9 π /2 π =4.5
r2=36 π /2 π =18
18-4.5=13.5