Сумма градусних мір двох кутів паралелограма дорівнює 150 градусів.Знайдіть градусну міру більшого

кута паралелограма.Подробней желательно

Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.
Сума кутів будь-якого випуклого многокутника, в тому числі паралелограма, дорівнює 360°. Тобто сума двох інших кутів = 360°−150°=210°.

Протилежні кути рівні, тому ми можемо їх знайти: кут альфа = 150/2=75°, кут бета — 210/2=105°.

Відповідь — 105°.

Графічно це виглядає ось так: