Стороні трикутника дорівнюють 3 см і 4√3 см, а кут між ними -60. Знайдіть висоту трикутника,

проведену до сторони довжиною 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Балич Назар.
Використаємо формули площі трикутника
S=1/2*3*4√3*sin60°=1/2*12√3*(√3/2)=1/2*12*3/2=9(cm²)
З іншого боку : S=1/2*Ha*a
9=1/2Ha*3
9=1,5Ha
Ha=9/1,5=6(cm)
Відповідь 6 см