Периметр ромба дорівнює 20 см . Знайдіть відстань між протилежними сторонами ромба , якщо одна з

його діагоналей утворює зі стороною ромба кут 75

Ответы на вопрос

Отвечает Кашненко Карина.
Усі сторони ромба рівні тоді одна сторона=20\4=5.Діагоналі ромба -бісектриси його кутів тоді два протилежні кути ромба=75*2*2=300.Тоді два інші кути по 30.
Площа ромба = sinкута*на прилеглі сторони=sin30*8*8=32.За ыншою формулою
площа = сторона*напроведену висоту  32=8*х. Х=4 висота 4