6. Знайдіть площу рівнобічної трапеції бічна сторона якої дорівнює 6 см, менша основа — 6 см і

тупий кут — 120°.7. Сторони квадратів відносяться як 7 : 5, а різниця їх площ дорівнює 96 см². Знайдіть сторону меншого квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Скляров Андрей.
6)  BH - высота, АН=3  как катет против угла 30°.  AD=6+2*3=12 см.
BH= \sqrt{36-9}=3 \sqrt{3}.
S= \frac{1}{2}(6+12)*3 \sqrt{3}=27 \sqrt{3}.
7)  Стороны квадрата равны 7х см и 5х см.
(7x) ^{2} -(5x) ^{2}=96; 24 x^{2} =96; x=2.
Сторона меншого квадрата равна 5*2=10 см