2. Довжина прямокутника дорівнює 13 м, його ширина на 5 м менша від довжини. Знайдіт прямокутника.

(Кiлькiсть балів 1.00) А 104 М Б 65 м2 в 234м² Ог 42 м²​

Ответы на вопрос

Отвечает Балташев Елназар.

Ответ:

Площа прямокутника дорівнює 104м²

Объяснение:

а=13м довжина

b=a-5=13-5=8м ширина

S=ab=13*8=104м²