∠AOB=163°, CO⊥OB, AO⊥OD. Найдите ∠COD.


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Светлана.

Ответ:

2см

Оскільки кола концетричні то ширина кільця буде рівна різниці радіусів цих 2-ох кіл:

a=R-r, де а-ширина кільця, R-радіус більшого кола, r-радіус меншого кола

а=5-3=2 (см)