Знайдіть градусні міри кутів опуклого шестикутника, якщо вони відносяться як 3:5:4:7:2:3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

Сума кутів опуклого шестикутника становить

(n-2)*180°=(6-2)*180°=720°

3х+5х+4х+7х+2х+3х=720

24х=720

х=30

∠1=∠6=30*3=90°   ∠2=30*5=150°   ∠3=30*4=120°   ∠4=30*7=210°   ∠5=30*2=60°