Катет прямокутного трикутника дорівнює 12 см, а медіана, проведена до іншого катета, - 13 см.

Знайти гіпотенузу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Даниил.

Ответ:

∆ABC-прямокутний

<C=90° AK- медіана CK=KB

∆AKC-прямлкутний CK=√AK²-CA²=√13²-12²=√169-144=√25=5

KB=5 CB=CK+KB=5+5=10

AB²=CA²+CB²=12²+10²=144+100=244

AB=2√61