Знайдіть кути трикутника якщо зовнішні кути трикутника пропорційні числам 5 6 7


Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.
Нехай один кут 5х, тоді другий 6х, третій 7х,
Сума кутів трикутника дорівнює 180 градусів, отже
5х+6х+7х=180
18х=180
х=10

5х=5*10=50
6х=60
7х=70
Відповідь: 50 градусів, 60 градусів, 70 градусів!