!!!!!!!!!! середня лінія трапеції описаної навколо кола дорівнює 8 см чому дорівнює периметр

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Екатеринин Владимир.

Ответ:            S трап = 32 см .

Объяснение:

Нехай  ABCD - трапеція , MN - її середня лінія ;  MN = 8 см ;

MN = ( a + b )/2 ;     a + b = 2*MN = 2*8 = 16 ( см ) .

Використаємо , що трапеція описана навколо кола і властивість дотичних

проведених з точки до кола . Тоді  S трап = AB + CD +BC + AD =

= 1/2 a + 1/2 b + 1/2 a + 1/2 b + a + b = 2 *( a + b ) = 2 *16 = 32 ( см ) .

S трап = 32 см .