Даю 80 балов 2. Знайдіть сторону AC трикутника АВС, якщо AB 7 см, вс 13 см, кут A 120°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

8 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС,  АВ=7 см;  ВС=13 см,  ∠А=120°.  АС - ?

За теоремою синусів знайдемо ∠С

ВС/sin120=AB/sinC;  sinC= (√3 * 7)/(2*13)=0,4663;  ∠С=28°

∠В=180-120-28=32°

За теоремою косинусів знайдемо АС

АС²=АВ²+ВС²-2АВ*ВС*cos32°=49+169-2*7*13*0,848=218-154,3≈64

АС=√64=8 см.