Чи паралельні прямі a і b, якщо: кут 1=128°, кут 2=55°​


Ответы на вопрос

Отвечает Сёмин Денис.

Ответ:

ні, не паралельні. Сума кутів між паралельними прямими дорівнює 180 градусів. А+Б=128+55=183

Объяснение: