Основи трапеции доривнюють 4см и 8 см а висота 5 см .Знайты площу трапеций ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Анастасия.

Ответ:

Удачи))

Объяснение:

Основания 4 и 8 см (a,b)

Высота 5  см (h)

Площадь трапеции = \frac{(a+b)+h}{2} = \frac{(4+8)5}{2}  = 60/2 = 30

30см2

Отвечает Рыбин Кирилл.

Дано:

АBCD- трапеція

ВС = 4 см

АD = 8 см

BN — висота = 5 см

Розв'язання:

S = 4+8 = 12

12:2=6

6×5= 30 (см²)

Відповідь: S = 30 см².

Пояснення: площа трапеції дорівнює добутку півсуми основ на висоту.