Чому дорівнює внутрішній кут правильного дванадцятикутника а-160 б-162 в-152 г-100


Ответы на вопрос

Отвечает Глебус Ирина.

Ответ:

б-Кут=180(20-2)/20=180*18/20=9*18=162°