3. Плоша прямокутного трикутника дорівнює 720 см², а його катети відносяться, як 9:40. Знайдіть

катете трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.

Відповідь:

a= 18 см, b= 80 см

Пояснення:

a=9x, b=40x

ab/2=720

9x*40x/2=720

180x^2=720

x^2=4

x=2

a= 9*2= 18 см

b= 40*2=80 см