Допоможіть будь ласка ... У прямокутному трикутнику ABC кут C-прямий , CD висота , BD/CD=1.3.

Визначте : AD/CD. Якщо можна то повністю з розв'язанням

Ответы на вопрос

Отвечает Олицкая Софья.

BD/CD=1/3 (дано)

∠СAD =90°-∠ACD =∠BCD

△CAD~△BCD (по двум углам)

AD/CD =CD/BD =3/1