У прямокутному трикутнику точка дотику вписаного кола ділить гіпотенузу на відрізки 4см і 21см.

Знайдіть радіус кола, якщо периметр трикутника дорівнює 56см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Александр.
Відповідь:
3см

Розв'язання:
с=4+21=25см гіпотенуза.
Р=а+b+c; →
(a+b)=P-c
(a+b)=56-25=31см
r=(a+b-c)/2=(31-25)/2=6/2=3см