Площа прямокутного трикутника дорівнює 96см²,обчисліть катети ,якщо відношення їх довжин дорівнює

3:4

Ответы на вопрос

Отвечает Будзінський Вадим.

Ответ:

Позначимо катети як 3х та 4х тоді:

96=\frac{1}{2}×3х×4х

96=6х²

х²=16

х=4

3*4=12 (см)

4*4=16 (см)