Одна з основ трапеції дорівнює 9 см знайдіть її другу основу, якщо середня лінія трапеції дорівнює

5 см. ПОМОЖІТЬ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ролёнок Настя.

Ответ:

1 см.

Объяснение:

Середня лінія дорівнює півсумі основ трапеції.

(9+х)/2=5

9+х=10

х=1 (см) друга основа