в прямокутному трикутнику ABC кут С=90°, АВ=12см, ВС=6см. знайдіть градусну міру кута В. (будь

ласка зробіть 15 балів даю)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорохов Артём.

Якщо 8 клас , то краще показати з cos.

Розв'язання:

cos B=BC/AB=6/12=1/2,

тоді кут В=60°.

Можна ще і так. Оскільки АВ=2ВС (12=2×6), то кут А=30°, тоді кут В=90°-30°=60°(властивості прямокутного трикутника).