у прямокутному трикутнику ABC кут доривнюе 60 градусов катет BC доривнюе 6 сантиметров Найдите

гипотенузу AB ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

12 см

Объяснение:

кут САВ = 30° (за умовою)

сторона,ьщо лежить напроти кута 30° = половина гіпотинузи.

сторона СВ лежить напроти САВ, тому гіпотинуза АВ = 6×2=12 см

Отвечает Захарченко Никита.

Відповідь:     АВ = 12 см .

Пояснення:

Нехай у прямок. ΔАВС   ∠С = 90° ;   ∠В = 60°, тоді ∠А = 90° - 60°= 30°.

За власт. катета , що лежить проти кута 30°   ВС =1/2 АВ ;  ----->

AB = 2* BC = 2 * 6 = 12 ( см ) ;    АВ = 12 см .