У рівнобічній трапеції діагональ є бісектрисою гострого кута. Основи трапеції дорівнюють 100 і

156 см. Обчислити відрізки висоти, проведеної з вершини тупого кута, на які ділить її ця діагональ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Саушин Арсений.

Відповідь:

Пояснення:


Отвечает Бекетов Клим.

Відповідь:

АО=21см ОС=96-21 = 75см.

Пояснення:

Трикутник АВС - рівнобедраний по двом кутам і січною АС, АВ=СД= 100 см. Проведемо дві висоти з тупих кутів ВК І СМ.  АК=СМ = 28 КМ = 100. Знайдемо висоти по т.Пифагора ВК=СМ= (100-28)(100+28) = \sqrt{9216} = 96 cм. Нехай ВО = х ОК= 96-х.Складемо пропорцію   96-х/x=100/28 =21cм. ВО=21см ОК=96-21 = 75см.