4. Точка Р належить відрізку EF, довжина якого дорів нює 24 см. Знайдіть відрізки EP i PF, якщо: 1)

вiдрiзок ЕР на 6 см більший за відрізок PF; 2)EP: PF = 5 : 3. 5. Вiдрiзок АВ дорівнює 18 см. Точка N належить відрізку AB. Знайдіть відстань між серединами відрізків AN i NB. Будь ласка допоможіть дуже дуже терміново!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Курганов Адильхан.

Ответ:

4. 5х+3х=24

8х=24

х= 24/8

х=3

отже РF= 3*3=9, тоді ЕР=9+6=15