Знайдіть синуси, косинуси і тангенси кутiв ромба, периметр якого до- рівнює 16 см, а площа 8 см².​


Ответы на вопрос

Отвечает Папукова Илона.

Ответ:

sina=½

cosa=√3/4

t=1/√3

ctg=√3

Объяснение:

Р=4а;

а=Р/4=16/4=4см

S=a²*sina;

sina=S/a²=8/4²=8/16=1/2

sin²a+cos²a=1;

cosa=√(1-sin²a)=√(1-(½)²)=

=√(4/4-1/4)=√(3/4)=√3/2

tga=sina/cosa=1/2:√3/2=1/2*2/√3=1/√3