Точка М розбиває відрізок АВ так, що АМ більше за ВМ на 3 см. Знайти довжини відрізків АМ і ВМ ,

якщо АВ = 47 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Старнадкина Виктория.

Ответ:

AM = 25 см, BM = 22 см

Объяснение:

AB = AM + BM = 47 см

Пусть BM = x, тогда AM = x+3 (на 3 см больше)

Составим уравнение:

x + (x+3) = 47;

x + x + 3 = 47;

2x = 47 - 3;

2x = 44;

x = 22 (см) = BM

x + 3 = 22 + 3 = 25 (см) = AM