Відрізок АМ бісектриса трикутника АВС АВдорівнює-48 см,ВМ-18 см,знайти ВС


Ответы на вопрос

Отвечает Волжина Алина.

Ответ:

ВС=30см

Объяснение:

\frac{AB}{AC} =\frac{BM}{BC}

MC=\frac{BM*AC}{AB}

Звідси, MC=\frac{18*32}{48} =12 см

ВС=18+12=30(см)